Wicked thoughts

Kalendář

Feministky?!

  "Četla jsem, že prý silný mráz může za to, že se ničí koleje a silnice. Ti muži už neví na co by se vymluvili, jenom, aby vina nepadla na jejich hlavu. Vytváření silnic odflákli, ty se pochopitelně začaly drolit a rozpadat a muži nenašli lepší výmluvu než všechno svalit na mráz."


    "Musela jsem čekat v přeplněné čekárně – převážně mužů, protože ti plakají kvůli každé třísečce nebo odřenému kolínku. Samozřejmě všechny muže co tam byli přede mnou, vzali přednostně a pak jsem zjistila proč – doktor byl muž! Jak jinak samozřejmě a dokazoval neustále svoji nadřazenost už jen tím, jak tu nebohou sestřičku furt honil, aby mu přinesla dalšího pacienta (nikdy ne pacientku)."

Toto jsou úryvky pouze několika málo článků z webu http://www.feministky.com/.


    Nikdy jsem o feminismu nijak nepřemýšlel, ani se o něj nezajímal, dokud se ke mě nedostal článek, ve kterém feministky uvádí příklad dívky, která kvůli masturbaci přišla o práci, začla brát drogy a následně se záhadně ztratila a už o ní nikdo neslyšel. (http://www.feministky.com/divky-masturbovat-se-nevyplaci)
    Po přečtení toho článku, jsem se zprvu začal smát, protože myslím ,že je to naprostý nesmysl, přinejmenším silná přeháňka. Pak jsem začal zkoumat serióznost webu a zjistil, že je to myšleno naprosto vážně, tudíž jsem se začal bavit při čtení dalších článků. Všem vám vřele doporučuji jejich stránky navštívit. Pro ty které úryvky dostatečně nepřesvědčily vám ještě předkládám jejich program, který by během následujících let chtěly uzákonit.

                       

  1. Močení v sedě i pro muže
  2. Zákaz nošení sukní
  3. Zákaz pro muže chodit nahoře bez když žena nesmí
  4. Oddělená koupaliště a plovárny
  5. Povinnost vlakům zastavit na přejezdu
  6. Vysoké tresty za onanii
  7. Zákaz holit se zejména na pohlavních orgánech z důvodu zvýšeného rizika pedofilie
  8. Vyšší platy pro ženy
  9. Uzákonit nařízení více žen v politice
  10. Trest za pohlavní styk bez úmyslu počít dítě

  


    Ačkoliv teď  zním jako odpůrce tohoto hnutí, není tomu tak. Myslím že je správné, aby žena měla svá práva, ale dnes se dá říct, že žena a muž si jsou rovnoprávní a z webu usuzuji že si spíš přejí, aby ženy byly nad muži.